Шафа колекторна внутрішня ШКВ06 (1145х580х110) біла

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11530000
2 193 ₴
Шафа колекторна вбудований для колекторів теплої підлоги, систем опалення та водопостачання
Шафа колекторна призначений для розміщення розподільника опалювального контуру та центрального вузла для регулювання температури нагріву для окремих приміщень складається з:
• монтажної рами з листа оцинкованого 0,55 мм;
• складовою рами і дверцят, лист х\до 0,8 мм;
• регульованих по висоті монтажних опор;
• регулюється по глибині і знімною складовою рами;
• дверцята закривається поворотним ключем;
• бічних стінок з підготовленими отворами для приєднання подавального і зворотного трубопроводу.
Колекторні шафи призначені для установки в них колекторів систем водопостачання та опалення. В порожнині колекторного шафи можна встановлювати не тільки колектори, але й прилади визначають витрата холодної та гарячої води, різну запірну арматуру, а також прилади враховують витрату теплової енергії. Колекторний шафа можна кріпити до підлоги і стіни.
В залежності від способу монтажу колекторні шафи бувають двох видів: настінні і вбудовані. Це дає можливість монтувати їх в спеціальні отвори. У вбудованих шаф забарвлюється тільки передня панель, задня монтажна рама оцинкована.
На дверцятах шафи встановлюється замок, який попереджає несанкціонований злом і проникнення до обладнання, що знаходиться всередині шафи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальний корпус | Да |
| Бічні стінки | Незнімні |
| Варіант встановлення | Настінний |
| Взаємозамінні двері | Да |
| Зовнішня висота | 580 мм |
| Зовнішня глибина | 110 мм |
| Зовнішня ширина | 1145 мм |
| Можливість правобічного та лівобічного навішування дверей | Немає |
| Можливість регулювання глибини монтажних напрямних | Да |
| Висота без опор | 580 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 110 |
| Задні двері | Не передбачена |
| Захист | замок з двома ключами |
| Кількість контурів | 16 |
| Количество отсеков | 1 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | для внутрішнього монтажу |
| Призначення колектора | водопостачання;тепла підлога;опалення |
| Призначення комплектуючого | Для колекторів |
| Передні двері | Із замком |
| Покриття | порошкове фарбування |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1145х580х110 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1145х580х110 |
| Регульовані опори | Да |
| Тип | шафа колекторна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Нерозбірний (зварної) |
| Тип монтажа | Навісний |
| Тип покриття | порошкове фарбування |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Торгова марка | Галіндустрія |
| Колір | Білий |
| Колір шафи | Білий |
| Ширина | 1145 |
- Ціна: 2 193 ₴



